loader image

درباره ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ مـــایـــا

واژه‌ی «مایا» مخفف «مزیت اندیشه‌ی یک ایرانی»، برندی بود که برای یک کانون آگهی و تبلیغات با هدف آغاز نگرشی نو و متفاوت به صنعت تبلیغات و ارتقاء سطح کیفی برنامه‌های تبلیغاتی، توسط «مهندس منصور مداح» در سال… تأسیس شد و سعی داشت در جهت تحکیم زیرساخت‌های این صنعت، با به خدمت گرفتن ابزارهای متفاوت در سایه‌ی راهکارهای موثر، توجه صاحبان کالا، مشاغل و خدمات را به سویه‌های دیگرِ واژگانی چون تبلیغات، بازاریابی علمی و نوین، بازارسنجی و … هدایت کند و پنجره‌ای دیگر به سوی افق زیبا و بی انتهای صنعت تبلیغات بگشاید. بعد از آن، فعالیت این مجموعه از سال… تا سال ۹۸ متوقف گردید، اما برند «مایا» محفوظ ماند. در اسفند ماه ۹۸، صحبت‌های اولیه‌ی شکل‌گیری یک تیم دیجیتال مارکتینگ توسط «آزاده معمارپور(استرتژیست تیم)، مهندس امیرحسین دادبین(سرپرست تیم) و مهندس منصور مداح(بنیان گذار برند مایا)» با نام این برند انجام شد که سرانجام در اردیبهشت ماه ۹۹، تیم به صورت کامل در کرمان شکل گرفت.

این روزها تمامی بیزنس‌ها در حال رفتن به سمت فعالیت آنلاین هستند، محدود به منطقه، مکان و زمان خاصی نمی‌باشند و در کل دنیا بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی، خدمات و محصولات خود را ارائه می‌دهند؛ پس بهترین، آسان‌ترین و پرکاربردترین راه برای معرفی نوع بیزنس و خدماتتان و فروش محصولات، دیجیتال مارکتینگ است.

با توجه به مشکلات رایج در زمینه‌ی کسب و کارها و معرفی آن‌ها در فضای مجازی، هدف از تشکیل این تیم، رساندن سود ومنفعت بیشتر به شما مشتریان است. زیرا خدمات تیم مایا، همراهی و پشتیبانی شما در حل مشکلات کسب و کارتان می‌باشد.

هدف تیم، این است که در کنار کسب وکار شما باشیم تا با کم‌ترین هزینه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و نیز با افزایش سطح دانش و توانایی خودتان و استفاده از آن‌ها، استقلال داشته باشید و کسب و کارتان را ارتقاء دهید.

در هر حوزه‌ی کسب و کار و نیز در هر سطحی که باشید، چه مبتدی، حرفه‌ای یا فریلنسر، می‌توانید از خدمات و محصولات ما استفاده کنید. با استفاده از قالب‌ها، ابزارها، روش‌ها و راه‌حل‌های آماده‌ی «مایا» که مناسب انواع کسب و کارها با سلایق و سطوح مختلف هستند، می‌توانید بیزنس خود را در فضای اینترنت و کل دنیا معرفی کنید، محصولاتتان را به فروش رسانده یا فروش آن‌ها را افزایش دهید. در واقع، «مایا» به شما کمک می‌کند تا با حفظ استقلال خود یعنی به کارگیری توانایی‌های خودتان این کار را انجام دهید.

خلأای که در فضای کسب و کار در کرمان و نیز ایران وجود دارد، سخت بودن معرفی محصولات یا خدمات کسب و کارها در فضای مجازی است یا آن‌طور که باید، معرفی نمی‌شوند؛ که این مشکل در مقیاس بزرگ در کشور و در مقیاس کوچک در شهر کرمان، به طور چشم‌گیری رو به افزایش و قابل مشاهده می‌باشد. وجود این چالش باعث کاهش فروش محصولات کسب و کارها یا جلوگیری از شناخت آن‌ها در فضای مجازی می‌شود.

راهکار ما برای پر کردن این خلأ و حل مشکلات مربوط به آن، ارائه و معرفی ابزارهای جدید و به ‌روز در جهت معرفی کسب و کارهای آنلاین و شناخت بیشتر آن‌ها و در نتیجه فروش بهتر و چند برابر محصولات و خدماتشان در فضای مجازی می‌باشد.

در ابتدای راه، خدمات تیم برای مشتریان، طراحی وب‌سایت و تولید محتوای پیج اینستاگرام بود که با گذشت ۶ ماه از شروع کار تیم، این خدمات بیشتر شدند. در حال حاضر، فعالیت اصلی تیم در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ می‌باشد و اعضای تیم به شرح زیر فعالیت می‌کنند:

مهندس لبخند زهره‌کرمانی

مترجم، متخصص تولید محتوا و طراح گرافیک

احمد محمدی‌نژاد

طراح رابط کاربری و توسعه دهنده وب

مهندس امیرحسین دادبین

مدیریت دیجیتال مارکتینگ

مهندس عرفان حافظی‌فر

عکاس، طراح گرافیک ، ویدئو ادیتور

مهندس آزاده معمارپور

استراتژیست تیم

مهندس آزاده حق‌دوستی

متخصص شبکه‌های اجتماعی

کارشناس زهرا میرزایی

متخصص سئو