پخش ویدیو

طراحی گرافیک و هویت بصری برند

از گذشته تا امروز طراحی گرافیک نقش بسیار مهمی در فضای رقابتی تجارت داشته است. کسب و کارها برای شناساندن برند خود و داشتن یک هویت اثرگذار به انواع محصولات گرافیکی که شامل بروشور، کارت ویزیت، وب سایت، جزوات، سربرگ ها و … می باشد، به طراحان گرافیک نیاز دارند.
تیم طراحی گرافیک مایا با داشتن سال ها تجربه و مهارت های علمی و عملی در این حوزه میتواند بهترین انتخاب شما برای انواع کارهای گرافیکی باشد

دسترسی سریع

اهمیت طراحی گرافیک در کسب و کار ها

از گذشته تا امروز طراحی گرافیک نقش بسیار مهمی در فضای رقابتی تجارت داشته است. کسب و کارها برای تولید محتوای اثرگذار گرافیکی که شامل بروشور، کارت ویزیت، وب سایت، جزوات، سربرگ ها و … به طراحان گرافیک نیاز دارند.
فرآیند خلاقانه تولید محتوای گرافیکی باید شامل طراح گرافیک و کارفرما شود. برای ایجاد محتوای گرافیکی به یادماندنی، طراح از هنرهای تجسمی مختلف، مهارت‌های تایپوگرافی، ویرایش عکس و تکنیک های پوسته سازی (layout) استفاده می‌کند. کنار هم قراردادن عناصر مختلف طراحی بستگی به قالب محتوا اعم از پوستر، لوگو، بسته‌بندی، وب سایت و … دارد.

طراحی گرافیک و هویت بصری قوی چه فوایدی برای کسب و کار دارد؟

 • افزایش فروش
 • شناساندن تاثیرگذار به مخاطبان
 • رساندن بهتر پیام برند
 • حرفه ای تر دیده شدن
 • اتحاد بصری
انواع طراحی گرافیک - آژانس تبلیغاتی مایا

روند سفارش طراحی گرافیک در آژانس تبلیغاتی مایا چگونه است؟

در ابتدا طراحان مایا بر اساس طرح و ایده ای که در ذهن شما وجود دارد و مطابق سلیقه شما شروع به اتود زنی می کنند اما در این مدت به صورت همزمان ایده ها و طرح های مورد نظر خود را به صورت مشاوره به شما منتقل می کنند. بعد از تایید طرح کلی توسط شما تیم مایا وارد فاز اشکال زدایی و بهینه سازی طرح میشود و اقداماتی مانند تست رنگ برای چاپ، ایرادات متنی و ساختاری و … را انجام میدهند.

در پایان محصول به صورت کامل به شما پرزنت شده و با کیفیت قابل قبولی ارائه می شود.

چرا باید از خدمات طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی مایا استفاده کنید؟

 • مایا از بهترین طراحان گرافیک برای ایده پردازی و اجرای طرح موردنظر شما استفاده می کند
 • از مهمترین ویژگی های طراحان گرافیک مایا خلاقیت و آشنایی علمی و اصولی در حوزه هویت بصری برند است
 • کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن
 • قیمت های مناسب و مقرون به صرفه، اما نه به خاطر کیفیت پایین!
 • ایده پردازی و مشاوره تخصصی متناسب با خواسته شما

طراحی لوگو آرم و نشانه

طراحی لوگو - آژانس تبلیغاتی مایا
طراحی لوگو در آژانس تبلیغاتی مایا

برای هر برند، لوگو درواقع نماد و معرف آن است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود.به همین دلیل طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند نیاز به خلاقیت و تحقیق بیشتری دارد. تیم طراحی گرافیک مایا سعی میکند بهترین لوگوی ممکن را برای کسب و کار شما طراحی کند.

طراحی ست اداری و هویت بصری

طراحی ست اداری - آژانس تبلیغاتی مایا
طراحی ست اداری در آژانس تبلیغاتی مایا

ست و یا اوراق اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت و پاکت نامه، کاغذ یادداشت، فلش کارت، کارت های اعتباری و پرسنلی، لیبل وسایل و … می باشد که در مجموع یکی از ارکان هویت بصری هر مجموعه‌ای به حساب می آید.

طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی کاتالوگ - آژانس تبلیغاتی مایا
طراحی کاتالوگ و بروشور در آژانس تبلیغاتی مایا

کاتالوگ در واقع شامل معرفی کلیات شرکت، کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد. یک کاتالوگ حرفه ای شامل فهرستی از دستورالعمل‌ها یا جمعی از اسامی و توضیحات گروه بندی شده در باره ی خدمات شرکت میباشد. کاتالوگ پل ارتباطی است بین خدمات و محصولات با مشتریان و مصرف کنندگان.

مهترین تفاوت کاتالوگ و بروشور ایت است که در کاتالوگ مجموعه خدمات و معرفی ها به صورت فهرست وار نمایش داده می شود اما بروشور به معرفی خدمات و محصولات به صورت کاملا مفصل میپردازد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

طراحی بیلبورد تبلیغاتی - آژانس تبلیغاتی مایا
طراحی بیلبورد تبلیغاتی در آژانس تبلیغاتی مایا

امروزه با توجه به ماشینی شدن شهرها مردم زمان قابل توجهی را صرف حمل و نقل های بین شهری می کنند. با تاکسی، اتوبوس، خودروی شخصی یا مترو. طراحی بیلبورد از مهمترین بخش های دنیای بزرگ تبلیغات است. برای طراحی یک بیلبورد تاثیر گذار باید به جزییات توجه ویژه ای داشت، چرا که کوچکترین المان ها هم در ابعاد بزرگ بیلبورد به خوبی دیده می شوند و اگر این المان ها از کیفیت و ارزش خوبی برخوردار نباشند، در ابعاد بزرگ چاپی کاملا خود را نشان می دهد. تیم طراحی گرافیک مایا با توجه به خلاقیت و تجربه ای که در زمینه طراحی بیلبورد تبلیغاتی دارد بهترین انتخاب شما برای انجام این کار است.

طراحی پست و استوری اینستاگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام - آژانس تبلیغاتی مایا

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است، بسیاری از بزرگترین برندهای ایران و جهان از اینستاگرام برای توسعه و شناساندن کسب و کار خود به دیگران استفاده می کنند. یکی از اولین قدم ها برای فعالیت موثر در اینستاگرام، نحوه طراحی و چیدمان پست هاست.

با طراحی استاندارد پست و استوری اینستاگرام، توججه مخاطبان را جلب میکنید و آن ها را وادار به درخواست اطلاعات بیشتر و تعامل با پیج می کنید. درواقع گرافیک زیبا خود یک نوع تبلیغ غیر مستقیم برای پیج اینستاگرام شما به حساب می آید!

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی - - آژانس تبلیغاتی مایا
طراحی پکیج و بسته بندی در آژانس تبلیغاتی مایا

طراحی بسته بندی برای شرکت های تولید کننده محصول، از مهمترین عناصر گرافیکی است. امروزه طراحی بسته بندی بیشتر به ایده پردازی و خلاقیت نیاز دارد چراکه ظاهر بسته بندی یکی از عومل مهم در فروش کالا به شمار میرود. طراحی بسته بندی می تواند مزیت رقابتی بسیار مهمی برای شرکت ها و کسب و کارها باشد. تاجاییکه کسب و کارهای نوپا با طراحی خلاقانه بسته بندی محصولات خود، توانسته اند گوی رقابت را از برندهای قدیمی تر بربایند. طراحی یک بسته بندی زیبا و شکیل میتواند کمک شایانی به ورود کسب و کار شما به تجارت جهانی بکند.

طراحی برند بوک

طراحی برندبوک - آژانس تبلیغاتی مایا

طراحی برند بوک برای شرکت های بزرگ قطعا از واجبات است! برندبوک در واقع تعریفی درباره اهداف و ایده اصلی سازمان ارائه می دهد و به مخاطب دید کلی در رابطه با چرایی به‌وجود آمدن برند سازمان می‌دهد که شامل ماموریت برند، تصویر و ارزش‌های بنیادی برند است. بنابراین در طراحی برند بوک از توضیحات کلی برند یعنی هدف برند تا جزییات مانند فونت، طرح واره و رنگ برند را بصورت دقیقی بیان می‌کند. برند بوک در واقع طراحی کتابچه راهنمای برند است که قوانین، اصول و تمامی جزئیات مربوط به برند در آن درج شده است.

مشاوره رایگان طراحی گرافیک و هویت بصری برند

برای دریافت مشاوره در زمینه انواع کار های گرافیکی می توانید همین امروز با کارشناسان آژانس تبلیغاتی مایا تماس بگیرید

تماس با آژانس تبلیغاتی مایا
نام و نام خانوادگی*
شماره تماس*
توضیحات
در صورت نیاز توضیحاتی در مورد درخواستتان بدهید